Тріп - репорт на ШИШКИ Pablo Escobar від MARSFLORA.COM 🌲

Shushkodav

Местный
Регистрация
24 Апр 2023
Сообщения
363
Реакции
204

Шишка сорту pablo escobar 🌲🌲🌲


MARSFLORA.COM🤙🍱


https://rcclub.com/threads/marsflor...st-o-nadijnist-o-servis-o-dostupnist-o.71986/

🌲🌲🌲Вага проби 2г
  • Тестер: 30+ М. ШШ кілька разів на тиждень

Спосіб отримання: пошта .Тут відразу опишу стелс він топовий .Типу із розряду <нова упаковка> не відкритий товар ,що підіймає статус конференційності в рази .Тверда 9 із 10


💻🧑🏿‍💻 Органолептика самої шишки.Запах приємний хвойний,просушка 8 із 10 .Горить не одразу все ,якщо не користуватись гріндером то руками доволі важко подрібнити шишку,масляниста.Зерен не найшов.


Моя історія

рішив трохи обширно описати тріп з моменту отримання ,розпаковки.Саме отримання товару проходило через meestexpres ,швидко на ліві дані без палєва забрав товар.Одразу пішов розкривати посилку ,стелс дійсно порадував ,так тримати хлопці)За декілька хвилин розпаковки я вже тримав пакетик з шишкою в руках.Вибрав хороше місце для покуру.Міський парк.Заздалегідь перетер 2г ШШ в гріндері.Сів на лавку забив 200мг +~ в трубку і викурив за 5 хапок.


🕛 00:15 Проявились перші ефекти ,мягка ейфорія і розслабленість ,хоча в сорті який вказав продавець написано що це сатива ,але я відчув виключно індику.Можу порівняти даний сорт з класичною афганкою.Типу тебе повністю розслабляє і ліньки щось робити,хочеться подивитись фільм чи попити чай 🫖 і зайнятись роздумами)

🕐 01:00 Всю годину я провів у парку ,пройшовся трохи але більшість часу сидів слухючи музику в наушниках і насолоджуючись природою.Ефекти були не сильними я б сказав така собі індика на лайті.Для тих хто любить в соплі) товар не підійде.

🕜 01:30 Все що залишилось це розслаблення і почуття голоду.А ще під час моєї прогулки до мене подзвонив друг і ми хвилин 40 спілкувались з ним)

висновок
Оцінка ШШ: 8 із 10
ввечері після продуктивного дня ,те що треба🤝

Сервіс тут якщо взагальному 10 із 10 ,нічого добавити просто тримайте марку🤙
 

Вложения

  • IMG_7600.jpeg
    IMG_7600.jpeg
    1.2 MB · Просмотры: 22
  • IMG_7602.jpeg
    IMG_7602.jpeg
    1.1 MB · Просмотры: 19
Дякую, гарний тріп-репорт вийшов!)
 
гуд трип бро)
 
хорошо написано,обьективно
 
Назад
Сверху