ЕмДжей " Cheese" від ЕкоМаркет

HaveFun

Новичок
Регистрация
17 Дек 2020
Сообщения
3
Реакции
3
Хей йоу гайс!


Річ сьогодні буде йти про суцвіття маріхуани сорту "Cheese" яка перепавла мені на тест від шопу який має намір невдовзі відчинити свої двері на данному форумі, а саме ЕКО МАРКЕТ.

Записавшись на пробу ЕмДжей в недавно створеній темі шопу на перевірці, на наступний день я отрумую схвальну відповідь і клад самого стафу. Перше, що приємно зайшло, це те що селлер залишає посилання на коорди, і мені не доводиться їх роздивлятись і вбивати в гугл, не приходиться перевертати телефон ( бо бля люблять писати вертикально деякі) і шкіритись як китайоза, питатись розгледіти на темному фото чорний шрифт координат ( так теж багато люблять робити). Дрібниця, а приємно.
Клад було знайти не важко, і все було знято, як то кажуть " В КАСАНІЄ".

Ближче до самого стафу.

Данне суцвіття є Індіка домінантним у відношенні 60/40 як заявляє селлер.
На вид це добре спресована шишка, темно-зеленого кольору,
запах є досить простим - класичний марихуановий трохи землянистий запах, без всяких ноток цитрусових, вишневих кісточок чи квіткових залупочок.) Як на мене то зовсім трохи недосушена. Було знайдени дві малюсінькі семки, що не вважаю за проблему.

Та й перейдемо до тріпу самого вже, ну.


Trip

Тестер - HaveFun

Селлер на перевірці - EKO MARKET

Характеристики тестера - ч. 22, 176, 75

Речовина - MJ "Cheese"

Вага проби - 1g

Толерантність - середня, курю кілька раз в тиждень.

Дозування - 0.15

Спосіб вживання - трубка

Фото (сорі за якість, поцарапана камера)
IMG-20201219-131400.jpg

00.00-00.05

Знявши цей ізі клад, трошки постаравшись аби розматати тих стотисячслоїв, я вирішую довго не тягнути, дрібню шишку в гріндері, забиваю трубочку і давай пихтіти. Досить легко заходить, не гірчить.

І ось такий я, вже з посмішкою від приємного знайомства з цим сортом, підрубаю плей ліст з Лоу Фай.

00.05-00.20

Дають про себ, е знати перші ефекти , музика в моїх наушах стає трохи об'ємнішою, появляється посмішка , настрій замітно покращується ( до цього теж було файно), в данний відрізок більше проявляє себе Сатівна частина цієї шихи, даруючи мені Соу Хай еффект.

00.30-01.20

Маючи такий гарний настрій і хороший музичний супровід, я вирішую добряче прогулятись, пішовши з місця кладу додому пішком, а це приблизно 10км
Мій мозк працював досить активно, обдумуючи все і активно аналізуючи всі останні події.

01.20 - 01.50

Далі йдучи й слухаючи музичку, моє тіло все більше піддається стоун еффекту, і тут краєм ока, я помічаю ЙОГО - ларьочок з ШАУРМОЙ.

Оууу є, подумав тоді я, це те що мені зараз потрібно.

Тут я думаю нічого росказувати, всі знають як кайфово поглощати їжу під шмаллю, і я піддаюсь цьому дияволу ще більше, йдучи через супермаркет, не минаю його і закупаюсь сладкулями.


01.50-02.10

В цей момент часу Індіка уже проявляє себе по максимуму. Ноги стають ватними, а повіки тяжкими, також є невгамовне бажання закидувати собі все смачне в рот та й побільше, тому я стараюсь прискорити шаг і прямую в своє логово.


02:20 -

Залітаю в хату, врубаю комп, підготовлюю вкусняхи й заварюю чайочок.

Пресцую знову ще одну обновля еффекти, але тепер Володіє ситуацією індіка.

З головою поринаю в перегляд фільму і в пожирання вкуснях, і так тривало ще довго поки я майже все не скурив, все не з'їв і не ліг солодко спати, прирісши тілом в глубини свого ліжка завдяки цій ЕмДжей.



Оцінка якості товару: 8/10


Дуже не погана шиха, мені зайшла. І помізкував про важливе, і досяг бажаного релаксу. Не можу більшу оцінку поставити через спресованність шишки, (не дає оцінити всіх її візуальних красот), часткову недосушенність.


Оцінка Селлера, що на перевірці: 10/10

Оперативно, з всіма можливими поясненнями і з урл на коорди звісно.)

Загальна оцінка: 9/10

Гуд лак, Хев фан Гайз.

Вживайте з розумом.
 
Красиво і без лишньої води ,молодець;} хороший початок .
 
Чётко, но с трубки, как по мне, это перевод. Водный в разы ярче!)
 
Назад
Сверху